Skandal në eventin e madh/ Card B i tregon të gjitha, ndërsa Dua Lipa…

  • 26 janar 2020 - 10:49
Skandal në eventin e madh/ Card B i tregon të gjitha, ndërsa Dua Lipa…

Cardi B, Janet Jackson dhe Naomi Campbell vodhën shfaqjen në parakalimin vjetor të në Beverly Hilton në Los Angeles këtë të shtunë në mbrëmje.

Këngëtarja Cardi B e kishte tepruar me (zh) veshjen, teksa u shfaq me të dashurin e saj.

Në eventin e javës Grammy, ishin të pranishëm edhe emra të tjerë të njohur, ku nuk munguan as shqiptaret Dua Lipa e Bebe Rexha.

(Kosova Sot Online)