Elita Reçi dhe Dani publikojnë duetin 'Zemërgur'

  • 26 janar 2020 - 21:02
Elita Reçi dhe Dani publikojnë duetin 'Zemërgur'

Dy zëra të bukur të skenës, njëri nga Peja e tjetra nga Struga, kanë sjellur për publikun shqiptar një këngë mbreslënëse, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Fjala është për këngëtaret Elita Reçi dhe Ramadan Krasniqi - Dani, të cilët kanë publikuar duetin "Zemërgur".

Një interpretim i shkëlqyer, të cilin ju ftoj ta dëgjoni në vijim...

(Kosova Sot Online)