Emocionohet Shyhrete Behluli, këtë person e falënderon publikisht

  • 28 janar 2020 - 13:49
Emocionohet Shyhrete Behluli, këtë person e falënderon publikisht

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli, edhe pse që shumë vite në skenë, i ka rezistuar kohës, duke qenë gjithnjë e më shumë e pëlqyer nga ana e publikut, shkruan “Kosova Sot Online”.

Së fundi herë, Shyhretja ka postuar një fotografi, kur ajo ka qenë shumë vite më herët.

Me anë të kësaj fotografie këngëtarja ka edhe një falënderim për dikë.

Ajo më anë të këtij postimi është emocionuar dhe ka falënderuar hallën e saj publikisht, për vargjet që ajo i ka kushtuar asaj.

Ajo e ka falënderuar hallën e saj për dedikimin, vargjet që ajo ia ka bërë, si dhe për mbështetjen e saj ndër vite në krijmtarinë e saj muzikore.

Shyhretja është mjaft aktive më projektet e saja, ku shumë shpesh sjell për fansat e saj këngë të reja.

(Kosova Sot Online)