Georgina Rodriguez shfaqet e lumtur dhe ka një arsye të fortë

  • 03 shkurt 2020 - 13:09
Georgina Rodriguez shfaqet e lumtur dhe ka një arsye të fortë

Georgina Rodriguez partnerja e CR7 është shumë aktive në rrjetin social instagram.

Ajo publikon herë pas herë foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Dhe ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto teska shfaqet e lumtur duke zbuluar dhe arsyen e lumturisë së saj në përshkrimin që i ka bërë fotos.

‘Fytyra ime e lumturisë kur e di që Sanremo po afrohet. E enjte data 6, Georgina po vjen’ ka shkruar modelja krahas fotos duke bërë të ditur dhe arsyen e lumturisë.

Kujtojmë që për pjesmarrjen e saj në Sanremo Rodriguez ka dhënë dhe një intervistë ku shprehet se ajo do t’ju tregoj të gjithëve aftësitë e saja dhe Sanremo ishte vendi për modelen.

Gjithashtu ajo do të performojë në natën e tretë të këtij festivali që i përket datës 6 siç e ka bërë të ditur dhe vetë ajo në postim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mi cara de felicidad al ver que Sanremo está llegando. ëGiovedì 6 Georgina stá arrivando ë

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

(Kosova Sot Online)