“Unë edhe femrën ta marr…”, Tayna bën në publik veprimin që nuk pritej

  • 04 shkurt 2020 - 14:39
“Unë edhe femrën ta marr…”, Tayna bën në publik veprimin që nuk pritej

Tayna është një prej repereve më të suksesshme të momentit të cilën përveçse aktive në muzikë e shohim mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Reperja publikon vazhdimisht foto ku shfaqet gjithnjë në formë perfekte dhe ku ekspozon linjat e saj.

Këtë herë ajo pozon mes dy makinave luksoze veshur me kostum sportiv ngjyrë rozë ndërsa nxjerr gishtin e mesit.

Ky gjest i reperes është shoqëruar edhe me një koment interesant të cilin vetë këngëtarja nuk e ka thënë se kujt ja drejton.

“Edhe femrën un ta marr…. Kryesore dhe në anën time”, shkruan Tayna krahas fotos ndërsa nuk na tregon se për kë e ka këtë mesazh.

Këngëtarja ndodhet aktualisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku e kemi parë të postojë shpesh foto e video në koncerte dhe festa private ku shoqërohet nga mikeshat e saj.

Vetëm pak ditë më parë ajo ishte e ftuar në një festë private ku ishte edhe reperi me famë botërore 50 cent.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Edhe femnen un ta marr... my main and my sideë

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)