Veç në rrjetë, bukuroshja ruse e ‘dridh’ rrjetin

  • 09 shkurt 2020 - 09:44
Veç në rrjetë, bukuroshja ruse e ‘dridh’ rrjetin

Posedon asete të bollshme trupore, e që nuk heziton aspak t'i reklamojë.

Anastasiya Kvitko është femra e cila po dridh rrjetin me pozat e saj dhe format trupore, gjë të cilat nuk i kursen aspak kur është puna për t'i vënë në pah.

Bukuroshja ruse kësaj radhe ka publikuar një imazh të ‘nxehtë’ në llogarinë e saj në Instagram, ku nuk lënë aspak vend për imagjinatë.

Në të brendshme veç rrjetë duke mbuluar pjesët intime, ajo ka goditur edhe kësaj radhe rrjetin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Have a great weekend ë

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

(Kosova Sot Online)