Pas ‘Dua të të bëj të lumtur’, Arbana zbulon projektin e ri

  • 14 shkurt 2020 - 10:37
Pas ‘Dua të të bëj të lumtur’, Arbana zbulon projektin e ri

Arbana Osmani po vjen me një projekt të ri dhe këtë e ka zbuluar vetë me një video të postuar së fundmi ku shfaqet duke xhiruar. Moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” i ka bërë të gjithë kurioz me këto pamje.

“Sot, më herët në set për një projekt të ri. E gjeni dot se për çfarë bëhet fjalë?”, ka pyetur Arbana fansat teksa në video shfaqet me një pjatë dhe një gotë verë para.

Me këtë Arbana tregon se projekti ka të bëjë me ushqimin, por se çfarë na mbetet ta zbulojmë në vazhdim.

(Kosova Sot Online)