Mbani frymën: Elvana Gjata “çmend” fansat nga Islanda, ekspozon format për Shën Valentin

  • 14 shkurt 2020 - 19:17
Mbani frymën: Elvana Gjata “çmend” fansat nga Islanda, ekspozon format për Shën Valentin

Elvana Gjata është shkëputur për pak kohë nga koncertet e saj dhe projektet muzikore për të shijuar pushimet në Islandë.

Dhe këngëtarja ka ndarë momente me ndjekësit nga pushimet e saj përrallore.

Elvana publikoi foto të nxehta e veshur me bikini duke “çmendur” fansa e saj. Ajo duket shumë tërheqëse dhe seksi në imazhet e fundit. 

Duket se këngëtarja po relaksohet dhe po shkëputet nga ngjarjet e fundit  që kanë ndodhur. Kujtojmë se Elvana u zhgënjye shumë pasi zuri vendin e dytë në Festivalin e RTSH-së dhe menjëherë pas kësaj u largua drejt Amerikës.

(Kosova Sot Online)