Me këtë video Rita uron 12 vjetorin e pavarësisë

  • 17 shkurt 2020 - 14:10
Me këtë video Rita uron 12 vjetorin e pavarësisë

Se është kosovare e ka treguar me krenari plotë herë.

Rita Ora, emri më i suksesshëm kosovar, përmes një video të hedhur në Instagram, ka uruar shtetin e saj, Kosovën, për 12 vjetorin e pavarësisë.

Ajo ka zgjedhur klipin e xhiruar në Kosovë të këngës ‘Shine ya light’ dhe në gjuhën shqipe shkroi “Urime 12 vjet pavaresi KOSOVA jone ?”

Kujtojmë që vite më parë Rita mbajti një koncert në Kosovë.

(Kosova Sot Online)