Alessandra Ambrosio tregon linjat në bikine

  • 18 shkurt 2020 - 10:22
Alessandra Ambrosio tregon linjat në bikine

Alessandra Ambrosio premtoj se të gjitha rrobat e saj të reja do të jenë të ndritshme.

dhe të dielën, 'bomba' nga Brazili në instagram ndau katër imazhe të reja marramendëse të saj.

Javën e kaluar 38 vjeqare ndau disa foto për herë të parë me linjën GAL Floripa, e cila bëri një sukses të madh falë promocionit të saj në mediat sociale.

(Kosova Sot Online)