Një këngë për Klean, Elgit Doda na tregon të gjithëve si e thërret partneren e tij

  • 18 shkurt 2020 - 12:39
Një këngë për Klean, Elgit Doda na tregon të gjithëve si e thërret partneren e tij

Elgit Doda është një ndër kantautorët më të njohur. Me një postim në Instagram ai ka vendosur të na suprizojë ne dhe partneren e tij, Klea Hutën duke i dedikuar disa vargje romantike. Ai ka publikuar një video ku shfaqet duke kënduar pjesë të një kënge që nuk e kemi dëgjuar më parë.

Ai gjithashtu i ka bërë tagg “mjelmës” së tij duke na bërë të mendojme se kjo këngë është posaçërisht për Klean.

“Mirëmëngjes bejb, dukesh sikur mjelmë,

sytë e tu ndriçojnë, si me qenë diell”, dëgjohet të thotë Elgiti. Pa asnjë dyshim, këto fjalë vetëm njeriu të zemrës mund t’ja thuash.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@kleahuta ë

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on

(Kosova Sot Online)