Dasma e vitit në horizont, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë vendosur të martohen

  • 18 shkurt 2020 - 13:34
Dasma e vitit në horizont, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë vendosur të martohen

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez pritet të kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë disa vite që janë në lidhje, por sipas revistës ‘Life and Style’ çifti kanë vendosur që këtij vit ta kurorëzojnë dashurinë e tyre.

Burimet e ‘Life and Style’ kanë marrë vesh edhe shifrën që çifti do shpenzojnë në organizimin e ahengut, ku priten të jenë të ftuar mijëra persona.

Martesa pritet të bëhet këtë verë dhe J.Lo me të dashurin tashmë kanë ndarë tre milionë dollarë që gjithçka rreth asaj nate të jetë e organizuar në mënyrë perfektë.

(Kosova Sot Online)