Kujdes pamjet: Arbenita e tregon gjoksin gjigant

  • 21 shkurt 2020 - 16:47
Kujdes pamjet: Arbenita e tregon gjoksin gjigant

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj seksi në rrjetet sociale

E tillë është edhe paraqitja e sotme e fundit ku Arbenita vë në plan të parë gjoksin e saj, që është edhe njëri prej aseteve të saj të forta. 

E në këtë foto ajo reklamon njërën prej firmave të njohura te të brendshmeve.

Ndryshe, Arbenita është e dashura e Feros, por ata kanë një lidhje të çuditshme bashkimesh dhe ribashkimesh gjatë shumë periudhave sa ata kanë filluar të përfolën për lidhjen e tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ohpolly ë

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

(Kosova Sot Online)