Arbenita, një ekstravagante e "nxehtë" në fotot e fundit

  • 22 shkurt 2020 - 08:23
Arbenita, një ekstravagante e

Modelja dhe e dashura e reperit Fero po vazhdon me paraqitjet e saj seksi në rrjetet sociale

Pasi që mbrëmë bëri disa fotografi ku ajo shihej në të brendshme dhe ekspozonte gjoksin e saj seksi, modelja Arbenita Ismajli sot ka vendosur që të paraqitet më ndryshe.

Bukuroshja shqiptare nga Maqedonia është paraqitur në një fustan ngjyrë portokalli ku përsëri i thekson asetet e saj.

Ndryshe, modelja u bë e njohur pas lidhjes se saj me reperin problematik Fero.

(Kosova Sot Online)