Kush ia ka blerë Morena Tarakut tërë këto dhurata!

  • 22 shkurt 2020 - 16:19
Kush ia ka blerë Morena Tarakut tërë këto dhurata!

Se Morena Taraku po e shijon jetën për qejfin e saj, mjafton t'i shikoni postimet e saja në rrjetet sociale, dhe do ta kuptoni, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në fotografinë e fundit, këngëtarja shfaqet e rrethuar nga dhuratat e brendeve luksoze, por shumë komentues e kanë pyetur kush ia ka blerë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on


(Kosova Sot Online)