Elvana Gjata në të kuqe, i mahnit të gjithë

  • 23 shkurt 2020 - 13:49
Elvana Gjata në të kuqe, i mahnit të gjithë

Është pothuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Elvana Gjata ka marrë sërish vëmendjen, dhe këtë herë për zgjedhjen e saj të veçantë për t’u shfaqur në klipin e ri.

Super joshëse, dhe mjaft atraktive.

Elvana ka pozuar me një kostum të kuq mahnitës që i tregon format perfekte dhe me flokë të lidhura.

Këngëtarja këto imazhe i ka sjellur nëpërmjet Instagramit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

(Kosova Sot Online)