Marina Vjollca më elegante se kurrë më parë

  • 24 shkurt 2020 - 12:02
Marina Vjollca më elegante se kurrë më parë

Marina Vjollca duket tejet elegante në imazhet e fundit.

Vjollca ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku duket e mrekullueshme në një fustan të zi.

Bukuroshja vazhdon të mahnitë publikun shqiptar me paraqitjet e saj në emisionin ‘Klanifornia’, me veshjen e përzgjedhur dhe stilin e flokëve ajo duket mjaft tërheqëse.

Sa i përket jetës private, lidhja bashkëshortore e saj me Getin është duke shkuar për mrekulli përkundër spekulimeve që dyshja ‘kinse’ po mendojnë ndarjen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Faleminderit nga zemra per cdo komentë #klanifornia

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

(Kosova Sot Online)