Të gjithë sytë tek Demi Rose teksa kalonte me veshje provokuese në rrugë

  • 25 shkurt 2020 - 14:16
Të gjithë sytë tek Demi Rose teksa kalonte me veshje provokuese në rrugë

Demi Rose mori vëmendjen e kalimtarëve me paraqitjen e fundit.

Demi Rose njihet për paraqitjet joshëse, për të cilat komentohet shumë nga ndjekësit.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi, të cilat i realizoi në Beverly Hills të Kalifornisë, ku dukej shumë provokuese.

Ajo kishte veshur pantallona shumë të ngushtë, reçipeta si dhe xhaketë të shkurtër, duke treguar format trupore.

E gjithë vëmendja e kalimtarëve ishte tek Demi teksa kalonte në qytet.

(Kosova Sot Online)