Bomba nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet me bikinit shumë të vogla për format e saj trupore

  • 26 shkurt 2020 - 12:44
Bomba nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet me bikinit shumë të vogla për format e saj trupore

Demi Rose i ka lënë të gjithë me gojë hapur kur është shfaqur në plazh me një palë bikini mikroskopike, ngjyrë rozë.

Modelja britanike nuk i linte vend imagjinatës me rroba banjët shumë të vogla për format e saj bombastike. Ndërkohë në duar mbante një lepur të bardhë.

24-vjeçarja ka shijuar shëtitjen me biçikletë si dhe rrezet e diellit. Sigurisht që kalimtarët dhe pushuesit në plazh kanë ngelur pa fjalë kur kanë parë Demi Rose.

(Kosova Sot Online)