Naser Berisha sot ka festë - kjo është arsyeja

  • 26 shkurt 2020 - 18:00
Naser Berisha sot ka festë - kjo është arsyeja

Këngëtari i hitit të fundit "Do të dua dikur", Naser Berisha sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të festuar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtari feston ditëlindjen, anadaj me familjen e tij po  e shijon këtë ditë të veçantë për të.

Me këtë rast, urime dhe nga ne, shëndet e gjitha të mirat në jetë...

(Kosova Sot Online)