Kjo është vetura luksoze e Genta Ismajlit

  • 26 shkurt 2020 - 18:50
Kjo është vetura luksoze e Genta Ismajlit

Muajve të fundit, emri i këngëtares së njohur Genta Ismajli është shumë prezent në mediat rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Lidhja e saj me të dashurin turk ka zgjuar shumë kureshtje në publik, derisa me fotografinë e fundit Genta ka ardhur më ndryshe sesa më parë.

Genta në Instastory, ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm dhe me shumë stil brenda veturës luksoze të tipit ‘Mercedes’.

Image

(Kosova Sot Online)