‘Çbanja’ pozon joshëse dhe me plot stil

  • 27 shkurt 2020 - 10:11
‘Çbanja’ pozon joshëse dhe me plot stil

Arjola Demiri e quan veten “bishë”.

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri ka ardhur joshëse dhe me shumë stil në fotosesionin e radhës.

Ajo i ka realizuar disa fotografi në të cilat shfaqet e veshur në të zezë.

Në një prej postimeve ku tregon edhe gjoksin e ka quajtur veten “bishë” andaj nuk ka pasur se si të mos ketë reagime të shumta nga komentuesit.

(Kosova Sot Online)