Ky është mashkulli që Beatrix i tha 'nuk mund të jetoj pa ty'

  • 07 mars 2020 - 09:01
Ky është mashkulli që Beatrix i tha 'nuk mund të jetoj pa ty'

Beatrix Ramosaj zgjodhi fjalët më të mira për ditëlindjen e vëllait.

Alban Ramosaj sot feston ditëlindjen, me këtë datë ai mbushi plot 24 vjet jetë.

Këngëtari pranoi urime të shumta që në orët e para të kësaj dite, e atë më specialin e mori nga motra Beatrixi.

“Urime ditëlindjen për vëllanë tim të vogël @albanramosaj ???????? E pikëlluar që nuk mund të festojmë bashkë, por vazhdon t’i ndjekësh ëndrrat. Të dua dhe më mungon”, ka shkruar ajo.
Kurse në një tjetër foto, Beatrix shkruan “Nuk mund ta imagjinoj jetën pa ty. Të dua shumë vëllai i vogël”.

(Kosova Sot Online)