Thanë qe nuk janë në lidhje, del video ku shihen duke u puthur Loredana dhe Zuna

  • 12 mars 2020 - 09:54
Thanë qe nuk janë në lidhje, del video ku shihen duke u puthur Loredana dhe Zuna

Emri i Loredana Zefit vazhdon të jetë ndër më të komentuarit.

Emri i reperes shqiptare po komentohet lidhur me sukseset e saj në muzikë dhe jo vetëm.

Pas ndarjes nga Mozzik u tha se ajo është në lidhme me reperin Zuna. Dyshja e kanë mohuar lidhjen mirëpo një video që po qarkullon në media ka habitur të gjithë.

Në videon në fjalë shihet një çift duke u puthur dhe mendohet se ata janë Loredana dhe Zuna.

https://www.televizioni.tv/upload/videos/2020/03/pKzLvHneR2fxC1TmqDw1_11_a26fb612c87ea6153b62a1424c7f61c3_video_240p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)