"Kërcënon" Dafina Zeqiri, ti je...?!

  • 12 mars 2020 - 12:52

Dafina Zeqiri  është një nga emrat më të dashur për publikun.

Ajo ka hedhur një video të re në Instagram ku shihet se ka “rritur” flokët dhe ka ndryshuar ngjyrën.

Përpos pamjes, bukuroshja shihet duke bërë një “kërcënim” me prerje fyti.

Po ashtu, videos ia la ca fjalë ku tha “ti je palaço, e ke bërë për pëlqime”.

Se me kë e ka, Dafina nuk tregoi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YIKES you a clown, you do it for likes...

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)