Të gjitha po e veshin të njejtin fustan, po cilës po i rri më mirë?

  • 13 mars 2020 - 09:58
Të gjitha po e veshin të njejtin fustan, po cilës po i rri më mirë?

Fjolla Morina dhe Big Mama kanë bërë ‘xing’ kohë më parë, duke u veshur me fustan të të njëjtit model.

E nëse mendoni se kjo gjë u harrua, jeni gabim… kjo se, është Engjëllusha ajo e cila na kujtoi këtë model fustani.

Engji ka veshur fustanin identik dhe dukej shumë elegante me pamje të tillë.

Por, se cilës i rri më mirë, vlerësojeni vet.

(Kosova Sot Online)