Luana pozon nga shtëpia me arushin e saj

  • 14 mars 2020 - 18:05
Luana pozon nga shtëpia me arushin e saj

Qeveria Shqiptare i ka apeluar qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre, për shkak të gjendjes emergjente nga koronavirusi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E si shumë qytetarë, edhe fytyrat publike po e respektojnë vendimin.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca ka pozuar nga shtëpia me arushin e saj të preferuar, gjersa ka shkruar: Kush e realizon foton më të bukur me arushin nga shtepia..ë Pres fotot tuaja ,tag me.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kush e realizon foton me te bukur me arushin nga shtepia..ë Pres fotot tuaja ,tag me.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)