Beatrix Ramosaj bëhet 'nusja' më e bukur e Turqisë

  • 14 mars 2020 - 19:00
Beatrix Ramosaj bëhet 'nusja' më e bukur e Turqisë

Edhe pse ka vite që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, këngëtarja Beatrix Ramosaj në rrjetet sociale, është njëra prej këngëtareve më aktive, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi Beatrix e ka kujtuar një fotosesion të realizuar kohë më parë në Stamboll e veshur me fustan nusërie, dhe ka marrë shumë komplimente për këtë paqitje, saqë disa e kanë cilësuar edhe si nusen më të bukur të Turqisë.

(Kosova Sot Online)