Arbnora Ademaj sonte është bërë yll, i çon këmbët dhe tregon...

  • 14 mars 2020 - 16:25
Arbnora Ademaj sonte është bërë yll,  i çon këmbët dhe tregon...

Është padyshim një femër e kompletuar dhe një nga më seksit shqitare.

Ish-missi dhe prezantuesja e njohut, Arbnora Ademaj po vazhdon të mahnis me secilin postim që bën në rrjetet sociale, shkruan Kosova Sot Online.

Në postimin e fundit  ajo shihet e veshur me plot stil, derisa i ka çuar këmbët sipër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj) on

(Kosova Sot Online)