Ronela shfaqet joshëse në izolimi

  • 21 mars 2020 - 10:30
Ronela shfaqet joshëse në izolimi

Ronla Hajati është izoluar në shtëpi.

Por, ajo po ua heq ndjekësve të saj mendjen nga Coronavirusi, me disa fotografi të bukura.

Ajo së fundmi në Instagram ka hedhur një imazh ku u shfaq me një grim interesant.

Mirëpo, edhe kësaj radhe vëmendje i mori veshja provokative dhe e shkurtë.

(Kosova Sot Online)