Ronela pozon nga karantina, por syri shkon te të pasmet

  • 23 mars 2020 - 10:53
Ronela pozon nga karantina, por syri shkon te të pasmet

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Jo të pakta janë rastet kur Ronela Hajati ka publikuar për ndjekësit edhe imazhe provokuese.

Por, për ndjekësit e saj, këngëtarja bukuroshe po publikon fotografi  ku  po shfaqet shumë joshëse.

Në Instagram, Roni hodhi  një foto ku shihet e veshur me rrjetë dhe me shumë stil.

Edhe kësaj radhe, asaj nuk i munguan komentet positive që i merr shpeshherë.

‘Rrini  në shtëpi’ është thirrja që Ronela ua bëri ndjekësve të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rrini ne shtepi! ë

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)