Ledri Vula publikon klipin e këngës “Alieni”

  • 25 mars 2020 - 10:55
 Ledri Vula publikon klipin e këngës  “Alieni”

“Alieni” Ledri Vula

Ledri Vula nuk po ndalet

Reperi kosovar Ledri Vula pasi që lansoi këngën 10/10, në bazë të secilës quhet edhe albumi i tij, ai sot ka sjell edhe një këngë për fansat e tij.

Derisa Kosova po kalon ditët në karantinë, reperi kosovar nuk ka zgjedhur që të rri duarkryq dhe sot ka sjell këngën e tij me spot, “Alien”.

(Kosova Sot Online)