Modelja s*ksi nxjerr të brendshmet dhe 'zogu' i saj...

  • 25 mars 2020 - 10:57
Modelja s*ksi nxjerr të brendshmet dhe 'zogu' i saj...

Cardi B është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo  në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ishte vetëm me të brendshme e veshur.

E në foton ku është e shtrirë, vërehet të brendshmet e saj janë me personazhin e njohur Hello Kitty.

Sidoqoftë, Cardi duket shumë seksi në këtë pamje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@hennessycarolina PRESSURE

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

(Kosova Sot Online)