Nora Istrefi feston ditëlindjen, a e keni idenë sa vjet mbushi sot?

  • 25 mars 2020 - 12:57
Nora Istrefi feston ditëlindjen, a e keni idenë sa vjet mbushi sot?

Nora Istrefi feston sot ditëlindjen!

Këngëtarja shqiptare mbush plot 35 vjeç këtë të mërkurë dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime nga njerëzit e saj më të dashur.

Mes këtyre urimeve nuk mund të rrimë pa përmendur atë më specialin nga ish-bashkëshorti i saj Robert Berisha i cili ndodhet aktualisht i izoluar pas mbërritjes nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Roberti zgjodhi të publikojë një video të tijën me vajzën Renne me të cilën shfaqet duke i rënë pianos dhe duke kënduar këngën e ditëlindjes.

(Kosova Sot Online)