Luanës i 'humbi' busulla, nuk e di cila ditë e karantinës është

  • 27 mars 2020 - 15:15
Luanës i 'humbi' busulla, nuk e di cila ditë e karantinës është

Këngëtarja dhe moderatoria e njohur Luana Vjollca me apo pa dashje ka hyrë në karantinë.

Po si duket ajo as nuk e di se sa ditë I janë bërë në izolim.

Të paktën kështu tregoi vet Luana përmes videove të hedhura në Instagram.

Se cka bën Luana në ditë të tilla, ndiqeni videot më poshtë:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dita e sa-te e karantines eshte ? Shfletoni galerine per te pare sa mire qe jam ë

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)