Olta Gixhari çmend rrjetin, shfaqet "përvëluese"

  • 28 mars 2020 - 11:35
Olta Gixhari çmend rrjetin, shfaqet

Aktorja Olta Gixhari nuk ka harruar që të sjell foto mjaftë provokuese dhe interesante nga vetizolimi i saj

E tillë është edhe fotografia e saj e fundit që po aq e nxehtë dhe seksi është edhe artistike.

Kujtojmë se aktorja është njëra prej vajzave me të përfolura në Shqipëri dhe Kosovë, më shumë për fotot e saj dhe stilin e jetës sesa për rolet e saj në film apo në teatër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to back

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

(Kosova Sot Online)