Si bën palestër Besi në kushte shtëpie? Kjo video nuk është aspak e zakonshme

  • 28 mars 2020 - 15:36
Si bën palestër Besi në kushte shtëpie? Kjo video nuk është aspak e zakonshme

Koronavirusi, ndër shumë aktivitete, ka mbyllur edhe palestrat. Shumë personazhe kanë zgjedhur që aktivitetin fizik ta realizojnë në shtëpi si të munden, por kjo video e Besit nuk është një mënyrë e zakonshme. Ai ka zgjedhur të punojë me drutë, duke vënë kështu edhe trupin në punë. “Dita e 17-të e karantinës!

Palestër në kushte shpie! Do ja dalim. Jena mirë!”, shkruan Besi në videon ku shfaqet duke ndarë drutë. Ndjekësit kanë filluar t’i japin menjëherë kurajo dhe sigurisht të qeshin me Besin, ashtu siç ndodh përherë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dita 17-te e karantines! Palester ne kushte shpie! Do ia dalim. Jena mire!

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

(Kosova Sot Online)