Aktorja turke dhe futbollisti i famshëm bëhen prindër për herë të parë

  • 31 mars 2020 - 11:28
Aktorja turke dhe futbollisti i famshëm bëhen prindër për herë të parë

Futbollisti i njohur, Mesut Ozil dhe aktorja turke, Amine Gulse janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë dyshja përmes rrjeteve sociale, ku kanë zbuluar se janë bërë prindër të një vajze të shëndetshme.

Në foto shfaqet Mesut dhe Amine e në duar mbajnë vogëlushen e tyre. Kujtojmë se dyshja kurorëzoi në martesë dashurinë e tyre disavjeçare një vit më parë.

(Kosova Sot Online)