Ryva ja mësyen 'maxhes' gatuan bukë që edhe furrtarët do t'ia kishin lakmi

  • 31 mars 2020 - 22:21
Ryva ja mësyen 'maxhes' gatuan bukë që edhe furrtarët do t'ia kishin lakmi

Koronavirusi na ka ndryshuar orarin e përditshmërisë, kjo ju ka ndodhur edhe këngëtarve tanë, të cilët po i zbulojnë talentet e fshehura ndër vite, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kësaj radhe këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi, e cila është në pritje të ëmbël, ia ka mësyer maxhes dhe ka gatuar bukë që edhe furrtarët do ia kishin lakmi.

Përmes fotografive, këngëtarja ka shkruar: “Kur ski çka bën, shtin bukë”.

Image
Image


(Kosova Sot Online)