Lëshojeni volumin dhe shijojeni hitin e Mahmut Feratit 'Më trego'

  • 01 prill 2020 - 20:20
Lëshojeni volumin dhe shijojeni hitin e Mahmut Feratit  'Më trego'

Mahmut Ferati vazhdon të mbetet një prej këngëtarve më të sukseshëm të muzikës popullore shqipe, i cili ndër vite i ka dhuruar publikut shumë këngë të bukura, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E dimë të gjithë se Mahmuti i qanë baladat, por kësaj radhe kemi përzgjedhur një hit të tij, që padyshim do t'ua ngritë disponimin tuaj edhe pse në kohë karantine.

Për ju, për ne dhe për të gjithë "Më trego" nga duajeni i muzikës popullore Mahmut Ferati.


(Kosova Sot Online)