Ja si po e kalon kohën Bella Hadid

  • 01 prill 2020 - 16:52
Ja si po e kalon kohën Bella Hadid

Bella Hadid ndodhet në vet-izolim, por ajo shtyn kohën duke marre rreze dielli. Me bikini dhe shumë seksi ajo merr vitaminën D, siç shkruan edhe vetë pranë fotove te postuara.


Bella Hadid po sfidon koronavirusin duke dalë jashtë me bikini për të marrë rreze dielli në natyrë. Modelja e njohur ka zgjedhur të kalojë ditët duke bërë joga e duke marrë rreze. Ndryshe nga të tjerët mesa duket Bella nuk po mërzitet aspak nga izolimi në shtëpi sepse ajo di si ta kënaqë veten.

Image


(Kosova Sot Online)