Alessandra Ambrosio tejet se*si me këtë paraqitje

  • 01 prill 2020 - 20:28
Alessandra Ambrosio tejet se*si me këtë paraqitje

Alessandra Ambrosio ka zgjedhur që ti ndihmoj fansat e saj me disa foto dhe video që ajo i ka bërë në plazhin e Brazilit për linjën e saj të re të bikineve

Alessandra Ambrosio po e bën pjesën e saj për të larguar frikën nga pandemia e koronavirusit derisa sot numri i të vdekurve nga kjo sëmundje ka arritur mbi 44 000.

Bomba braziliane ka postuar një videoklip që e ka quajtur “Astral+Infinity në faqen e saj në Instagram të GAL Floripa ku ajo vallëzon dhe ka të veshur bikine hot.

“Në një botë ku gjithçka duket mirë është e vështirë për ta gjetur pafundësinë”, fillon ajo mesazhin e aj. “Në një botë ku çdo person duket se është ndarë nga tjetri, vendi dhe gjërat, do të jetë vështirë që të përjetosh njëtrajtshmërinë dhe tërë misterin e jetës. E gjitha është një! Vetëm njëtrajtshmëria është e pafundme”. 

Image

(Kosova Sot Online)