Genta i hedhë fustanet, tani e tutje do ta shihni vetëm me tuta

  • 03 prill 2020 - 21:20
Genta i hedhë fustanet, tani e tutje do ta shihni vetëm me tuta

Në çdo paraqitje të saj ka spikatur me elegancën e saj, të përzgjedhur me finesë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Por për një kohë, do t'ju merr malli ta shihni këngëtaren Genta Ismajli të këtillë, pasi ajo ka vendosur të shfaqet tejet sportive, duke qëndruar në karantinë dhe duke i ndjekur programet e saja të preferuara.

Ne ua sjellim një fotografi të realizuar së fundmi.

Image

(Kosova Sot Online)