Arbenitës i mungon Fero, publikon foto me të që nuk i kemi parë më parë

  • 06 prill 2020 - 13:42
Arbenitës i mungon Fero, publikon foto me të që nuk i kemi parë më parë

Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, mbrëmjen e djeshme nuk pati gjumë, andaj kohën derisa po rrinte zgjuar ua kushtoi ndjekësve të saj.

Nuk kishin se si të mungonin pyetjet lidhur me Feron e sidomos për distancën dhe pamundësinë e takimit që ua ka shkaktuar pandemia.

Ajo tha se po i mungon shumë reperi, ndër të tjera publikoi foto që si kishim parë kurrë.

Njërën ia kërkuan publiku e tjetra nuk është se ka qarkulluar në media.

(Kosova Sot Online)