“Liri e kufizuar”- Françeska Jaçe e “nxehtë” nga karantina. Zhvishet dhe del në …

  • 07 prill 2020 - 10:35
“Liri e kufizuar”- Françeska Jaçe e “nxehtë” nga karantina. Zhvishet dhe del në …

Liria e Françeska Jaçes, dhe jo vetëm, është kufizuar për shkak të koronavirusit. Por ish-banorja e Big Brother di se si ta shfrytëzojë kohën më së miri.

Ajo ka publikuar një foto të nxehtë nga karantina e saj duke ndezur rrjetin.

Françeska pozoi në natyrë e veshur me stytjena ku bien në sy format e saj trupore perfekte.

“Liri e kufizuar”– shkroi ajo në përshkrimin e fotos.

(Kosova Sot Online)