Shqipe Abazi po e shijon aromën e Pranveres

  • 08 prill 2020 - 20:30
Shqipe Abazi po e shijon aromën e Pranveres

Paralaelisht me suksesin e këngës së fundit "Unë jam ajo", këngëtarja e njohur Shqipe Abazi po i shijon edhe rrezet e Pranverës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo e ka shfrytëzuar motin e mirë, dhe ka dalur për tu freskuar në ajrin e pastër të natyrës, andaj asesi nuk ka mundur të largohet pa e pasur një kujtim spontan nga vendi i ngjarjes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shqipe Abazi (@shqipeabaziofficial) on

(Kosova Sot Online)