Demi Rose nuk ka ndërmend t’i ndahet zakonit - zhvishet para frigoriferi

  • 08 prill 2020 - 16:39
 Demi Rose nuk ka ndërmend t’i ndahet zakonit - zhvishet para frigoriferi

Ajo njihet për fotot e saj tepër provokuese, si pasojë e të cilave ka dhe miliona ndjekës në Instagram.

Duket se Demi Rose nuk ka ndërmend t’i ndahet zakonit, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Modelja 25 vjeçare ka publikuar sërish postime “të nxehta” nga karantina ku ka ekspozuar trupin e saj, vetëm pak orë më parë, kësaj radhe para frigoriferi.

Image

(Kosova Sot Online)