'Çartet' Shkenda: 'Unë kurrë nuk mbijetoj, unë jetoj'

  • 09 prill 2020 - 22:38
'Çartet' Shkenda: 'Unë kurrë nuk mbijetoj, unë jetoj'

Këngëtarja Shkenda Dubova, viteve të fundit sikur e ka lënë anash muzikën dhe është përqendruar në biznesin e saj personal, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë herë pas here, ajo rikthehet me ndonjë këngë...

E një një fotografi, publikuar së fundmi, ajo shfaqet goxha në formë dhe me gjasë do të vije me një projekt të ri, pasi ka përçuar dhe një mesazh: 'Unë kurrë nuk mbijetoj, unë jetoj'.

Se a do jetë ky varg pjesë e këngës së saj më të re, mbetet të shihet në ditët në vijim...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ëë ëë ë ë. ëË ë!

A post shared by "Qender Dobesimi" (@shkendadubova) on

(Kosova Sot Online)