Irina Shayk tregon se si dukej si 14-vjeçare

  • 15 prill 2020 - 19:39
Irina Shayk tregon se si dukej si 14-vjeçare

Ishte e dashura e futbollistit më të njohur në botë Cristiano Ronaldo por edhe e aktorit Bradley Cooper, por Irina edhe pas ndarjeve po vazhdon që ta mbajë vetën.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka treguar se si dukej kur ishte vetëm 14 vjeç.

Kujtojmë se Irina Shayk, me linjat e saj seksi dhe me bukurinë që ka, bëri që të jetë një ndër modelet më të kërkuara në fushën e saj. 

(Kosova Sot Online)