Karantina i ka dhënë efektet! Getinjo tregon në ç’gjendje është katandisur dhe na shkriu së qeshuri

  • 17 prill 2020 - 13:20
Karantina i ka dhënë efektet! Getinjo tregon në ç’gjendje është katandisur dhe na shkriu së qeshuri

Izolimi për ditë me radhë në shtëpi i ka bërë të gjithë të dalin nga vetja, ndërkohë që njerëzit po gjejnë mënyra të ndryshme për të shtyrë kohën.

Një “vrasje” e mirë e kohës janë rrjetet sociale, ku këto ditë janë pothuajse të gjithë aktivë.

Personazhe të njohur ose jo, po ndajnë në llogaritë e tyre momente nga karantina, e cila duket se i ka dhënë pasojat e saj.

Sot, reperi Getinjo ka treguar në ç’gjendje është “katandisur” për shkak të karantinës dhe na shkriu së qeshuri!

Ai ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku tregon se jo vetëm ka rritur flokët, por i ka kapur edhe bishtaleca.

Madje, ai bën humor duke thënë se do të fluturojë me to.

Sot, reperi Getinjo ka treguar në ç’gjendje është “katandisur” për shkak të karantinës dhe na shkriu së qeshuri!

Ai ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku tregon se jo vetëm ka rritur flokët, por i ka kapur edhe bishtaleca.

Madje, ai bën humor duke thënë se do të fluturojë me to.

Image

(Kosova Sot Online)